Skrzynki natynkowe

Euroskrzynki to innymi słowy skrzynki na listy spełniające wymogi unijne. Skrzynki tego typu są przeznaczone do montażu w klatkach, budynkach wielorodzinnych, blokach.

Skrzynki lokatorskie występują w zestawach od 1 do 8 skrytek, są dostępne w kilku kolorach. Za niewielką opłatą wykonujemy malowaną numerację skrytek. Oferujemy szybką realizację zamówień i dostawę w przystępnej cenie.

Czytaj więcej

Skrzynki podtynkowe

Dla nowych inwestycji proponujemy skrzynki podtynkowe, których montaż wymaga przygotowania miejsca o określonych parametrach. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka estetyka.

Czytaj więcej

Skrzynki wolnostojące

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę stojących skrzynek na listy tzw ogrodowych. Nasze doświadczenie oraz zakres możliwości w sprzedaży skrzynek pozwala na zaproponowanie klientowi całkiem sporego wyboru w bardzo przystępnych cenach.

Czytaj więcej

Skrzynki drzwiowe

Zestaw skrzynek składa się z oddzielnej aluminiowej płyty czołowej o standardowej grubości 24 mm oraz z samodzielnej kolumny skrzynek złożonej z dowolnej ilości modułów.

Czytaj więcej

Skrzynki przerzutowe

Dwustronne skrzynki występują w wersji do zawieszenia na płocie oraz do wmurowania w słupku ogrodzeniowym bądź ścianie. Ze względu na możliwość regulowania głębokości takich skrzynek, można je dopasować praktycznie do każdego słupka lub ściany.

Czytaj więcej